ASEL Vidanjör - Hakkımızda!

ASEL Vidanjör olarak, üstün teknoloji ekipmanlarımız ile İstanbul'un her ilçesine 7/24 tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, mutfak gider açma, tıkalı gider açma, kırmadan pimaş açma, kanalizasyon tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma, kuka kanal açma, robot kanal görüntüleme, robotla tıkanıklık açma, banyo gider açma, yağmur gideri açma gibi hizmetler sunmaktayız.

Vidanjör ve Altyapı sektöründe sürekli kendimizi yenileyerek, müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet sunma çabası içindeyiz. Müşteri memnuniyetini önemseyen bir anlayışla çalışarak, sektörde lider bir firma olmayı benimsemekteyiz.

ASEL Vidanjör olarak, müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verme amacı güderken, severek ve büyük bir heyecanla işimizi yapıyoruz. Yenilikçi, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinerek, müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz.

Firmamız, altyapı ve inşaat sektöründeki çeşitli hizmet kollarında teknolojik cihazlara sahip bir ekipmanla pratik ve çözüm odaklı hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerle, geçmişten günümüze müşteri memnuniyetini ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş bir firma olarak ön plana çıkmaktayız.

ASEL Vidanjör - Hakkımızda! - Asel Vidanjör - Su Tıkanık Kanalizasyon Logar Gider Açma

Misyonumuz

ASEL Vidanjör olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak etik ve ahlaki değerlere uygun bir şekilde, kaliteden ödün vermeden sürekli gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürdürerek örnek bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Altyapı yönetimi ile yaşam alanlarına ve çevreye değer katıyoruz. Endüstriyel ve tehlikeli atıkların bertaraf edilmesine odaklanarak sürdürülebilir bir çevre anlayışı ile hizmet sunuyoruz. Vidanjör ve kanalizasyon çalışma hizmetlerinde uzmanlaşmış deneyimli ekibimizle kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.